ENGELBOSTELER DAMM 33 or LANGE LAUBE 13 - HANNOVER

 

 

 

 

 

Yüzyıllardır süren babadan oğula gelen tarifler ve deneyimler ile birlikte siz değerli müşterilerimize Gaziantep yöresinin eşsiz tatlılarını en kaliteli malzemeler ile bir araya getirerek sunmaktadır.

Saray mutfağından gelen ekolün torunları olan ve saray kalitesinden asla ödün vermeyen Lezzeti Antep bu ekolün bayrağını 2014 yılı itibariyle öncelikle Almanya’ya taşıdıktan sonra bu eşsiz lezzeti tüm Avrupa’ya tanıtmaktadır.

Bu bayrağı gurur ve onur ile sırtlayan ve sizlere en kaliteli ürünleri sunmayı vizyon edinmiş olan Lezzeti Antep ; baklava, künefe, katmer, dondurma, kadayıf ve bilimum Antep mutfağından en güzel seçkileri menüsünde barındırmaktadır.

2018 itibariyle restorancılığında dışına çıkarak Lezzeti Antep ürünleri donuk olarak tüm Avrupa genelinde market raflarında kendine yer edinmiştir.

 

 

 

 

 

Kat kat yufkanın lezzetli yolculuğuna tanık olun! Geçmişten günümüze kadar pek çok özel anımıza eşlik eden ve ustaların tarifiyle damakları şımartan baklava, katkısız ve en doğal içerikleriyle şimdi sizlerle buluşuyor. Geleneksel lezzetler dendiği zaman akla ilk gelen tatlılardan olan Baklava ve Kadayıf Çeşitleri, orijinal tariflerine sadık kalınarak üretiliyor ve taptaze olarak kapınıza kadar ulaşıyor. Lezzeti Antep baklavaları olarak çocukluğumuzdan gelen bu eşsiz lezzetlere farklı yorumlar getirerek enfes baklavalar ve kadayıflar üretiyoruz. Tüm ürünlerimiz evde yapmışsınız gibi doğal ve hepsi katkısız içeriklere sahip. Ailenizle ve sevdiklerinizle güvenle tüketeceğiniz tatlılarımızda glikoz şurubu, yapay aromalar ve sentetik koruyucu maddelere asla yer vermiyoruz.

 

 

 

Damaklara bayram coşkusunu yaşatacak çıtır çıtır, taptaze baklavaların eşsiz lezzetine tanık olmak ister misiniz? O halde bir baklavadan beklediğiniz her şeyin ötesine geçmeye hazır olun. Küçüklüğünüzden kalma o muhteşem tatlardan ilham alan Lezzeti Antep Baklava, sizleri eşsiz bir baklava deneyimine davet ediyor.

Tamamen kendi yörelerinden özenle seçilen ham maddeler ve geleneksel üretim yöntemleri baklavalarımızın lezzet sırrını açıklıyor. Özenle temin edilen malzemeler Lezzeti Antep ile muhteşem lezzetlere dönüşüyor. Antep fıstığının, cevizin ve fındığın incecik açılmış yufkalarla ahenginin bir sonucu olarak ortaya çıkan baklava çeşitlerimizle siz de lezzetli yolculuğumuza ortak olabilirsiniz. Padişah baklava, asil sarma, saray sarma, parmak sarma, sarı burma, bülbül yuvası, Cevizli Baklava, fıstıklı baklava ve daha birçok çeşidinin yanı sıra, birçok özel bir tarifi içerisinde barındıran Lezzeti Antep Baklava, baklava dünyasında yepyeni lezzetlere de yer vermekte. Beyaz baklava, çikolatalı baklava ve mor baklava söz konusu tariflerden bazıları.

Baklavalarımız görsel ve tatsal anlamda, çok fazla tatlı kültürü olmayanları bile kendisine çekme özelliğine sahip. Üretiminde doğal şeker pancarından elde edilen şekerlerin kullanılması ile günlük olarak imal edilen baklavalar, sizlere gerçek ve kaliteli bir tatlı tecrübesi sunuyor.

 

 

 

 

O, gönüllere taht kuran, çıtırlığıyla bizi alıp götüren özel bir tatlı… Kendi yöresinden seçilmiş malzemeleri ile tamamen geleneksel yöntemler uygulanarak üretilen kadayıf tatlıları, özel kadayıf ocaklarında özenle pişirilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Daha önceki tatlı deneyimlerinizi bir kenara bırakmanızı sağlayacak söz konusu kadayıf tatlıları, yoğun antep fıstığı ve ceviz ile kusursuz bir lezzete sahiptir. Pek çok farklı çeşide sahip olan Kadayıf Tatlısı Burma, Cevizli halka, cevizli sultaniye, fıstıklı kaymaklı, fıstıklı muska, fıstıklı sultaniye gibi lezzetleri ile tatlı kültürünüzde yepyeni bir kapıyı açıyor.

Kadayıf tatlısında kalitenin ve tazeliğin peşinde olanlara seslenen Lezzeti Antep Kadayıfı, kendi üretimi olan kadayıf teli ve doğal şeker pancarından elde edilen şekerler ile günlük olarak imal edilmektedir. Sizlere doğal ve kaliteli bir deneyim sunan kadayıf tatlıları, her lokmanızda damaklarınızı şenlendirmeye hazır.